اجاره بیلبورد

اجاره بیلبورد هزینه اضافی یا یک انتخاب هوشمندانه؟

تبلیغات محیطی همیشه هزینه زیادی را به کسب و کار شما تحمیل خواهد کرد. اما دانستن این موضوع که انتخاب هوشمندانه و جانمایی تبلیغات شما در سرتاسر کشور و یا شهر مورد هدف کسب و کار شما می تواند به مهمترین نقطه قوت شما تبدیل شود شاید نگاه شما را به این هزینه تغییر دهد.

شما اگر در انتخاب مکان تبلیغات خود به خوبی عمل کنید بلاشک یکی از اثربخش ترین نوع تبلیغات را انجام داده اید. چرا که اجاره بیلبورد قطعا با حجم گسترده ای از دیده شدن نام برند شما همراه خواهد بود که این خود به شناخته شدن و محبوبیت برند شما کمک خواهد کرد.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بهترین نقاط منطقه ویژه پارس (عسلویه)

به دلیل اهمیت استراتژیک منطقه ویژه پارس (عسلویه) که به عنوان قطب انرژی کشور شناخته می شود و حضور طرح های بزرگ صنعت گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته این منطقه اهمیت فوق العاده ای در کشور و حتی دنیا برخوردار است.

وجود ۲۴ فاز پالایشگاهی گاز که گاز ۸۰ درصد کشور را تامین میکند و ۳۰ طرح بزرگ پتروشیمی در این منطقه خود گواهی بر این ادعا است.

کانون ایده برتر پارس با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در منطقه ویژه پارس (عسلویه) آماده خدمات رسانی در حوزه تبلیغات محیطی به شما عزیزان می باشد.

از جمله نقاطی پر اهمیت برای تبلیغات محیطی می توان به مناطق ذیل اشاره کرد.

سه را پتروشیمی

سه راه عسلویه

فرودگاه عسلویه

شهر عسلویه

شهر نخل تقی

شهر بیدخون

شهر جم

شهر کنگان

اتوبان عسلویه کنگان و بالعکس

برای تبلیغات در منطقه پارس جنوبی با ما در تماس باشید ما بهترین ها را به شما ارائه خواهیم داد.اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه

فرودگاه بین المللی خلیج فارس (عسلویه)

احداث فرودگاه بین المللی خلیج فارس در خرداد ماه سال ۱۳۸۲ آغاز و در سال ۱۳۸۵ پایان یافت. این فرودگاه پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) مجهز ترین فرودگاه کشور است. به استاندارهای روز دنیا رسیده و آماده پذیرایی از پروازهای داخلی و خارجی است. فرودگاه بین المللی خلیج فارس در حال حاضر توان جابجایی بیش از یک میلیون مسافر در سال را دارا بوده و وسعت تقریبی آن ۷۰۰ هکتار است.

مشخصات فرودگاه از نظر طول باند ۴ هزار متر با رویه آسفالتی،عرض باند ۴۵ متر با دو شاخه ۵/۷ متری در اطراف باند پروازی و جهت باند ۱۳۰-۳۱۰ درجه است . نکته قابل توجه اینکه کلیه مراحل ساخت این فرودگاه توسط متخصصین ایرانی و فقط نصب سیستم های ناوبری و روشنایی آن توسط شرکت های خارجی انجام شده است.

فرودگاه عسلویه در حال حاضر با بیش از ۱۵ پرواز در روز و ۱۵ مسیر پروازی با جابه جایی ۷۰۰ هزار مسافر در سال محل تردد مدیران ارشد صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مکانی مناسب برای ارئه تبلیغات شرکت های صنعتی می باشد.

جهت رزرو بیلبورد و تابلو در فرودگاه عسلویه با ما تماس بگیرید.